Activlab – odżywki i suplementy diety dla sportowców i osób aktywnych

Activlab – to sklep oferujący odżywki i suplementy diety dla sportowców i osób aktywnych

https://www.activlab.pl/

Flex Xtra

https://www.activlab.pl/pl/p/Flex-Xtra/3079

FLEX XTRA to wieloskładnikowy produkt, po który powinny sięgnąć osoby narażone na kontuzje wynikające z przeciążenia stawów i ścięgien. Dostarcza on kompleksu składników budujących aparat ruchu, a także wspierających jego odbudowę, jak witaminy C i D3. Bazą dla produktu jest jednak hydrolizowany kolagen typu I, o bardzo wysokiej wartości biologicznej.

Kolagen występuje w formie proszku, który po rozpuszczeniu tworzy fantastyczny napój o smaku owocowym z wyczuwalną nuta brzoskwini. Opakowanie starczy na ok 20 dni suplementacji. Kolagen wzmacnia chrząstkę, zmniejsza ból stawów kolanowych, ogólnie tu odczułam pozytywne efekty. Ponadto skóra zrobiła się bardziej nawilżona, gładsza, a włosy zaczęły szybciej rosnąć. Polecam!

Kolagen Beauty w tabletkach musujących

https://www.activlab.pl/pl/p/Kolagen-Beauty-w-tabletkach-musujacych/2917

KOLAGEN BEAUTY to suplement diety w tabletkach musujących, którego najważniejszym składnikiem jest kolagen morski. Jego wyjątkowe właściwości sprzyjają poprawie jędrności i elastyczności skóry, a dodatek witaminy C sprzyja odbudowie struktur kolagenowych w ciele. Dzięki bardzo starannie dopracowanym walorom smakowym, suplementacja jest niezwykle przyjemna.
Działanie składników suplementu Kolagen Beauty w tabletkach musujących:
  • kolagen morski to znany składnik najlepszych preparatów dla urody, który dzięki hydrolizowanej formie dostarcza łatwo przyswajalnych składników do odbudowy jędrności i elastyczności skóry.
  • kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem organizmu, który ma właściwości wiązania wody. Dzięki suplementacji kwasem hialuronowym można uzyskać poprawę napięcia, sprężystości i giętkości skóry.
  • witamina C – oprócz silnych właściwości antyoksydacyjnych, które chronią skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników, kwas l-askorbinowy sprzyja odbudowie kolagenu w skórze,
  • ekstrakt z owoców dzikiej róży – to naturalne źródło witaminy C i karotenoidów, których suplementacja może korzystnie wpłynąć na wyrównanie kolorytu skóry.

Dobry kolagen przyjmowany od wewnątrz potrafi zdziałać wiele dobrego dla skóry. Kolagen jest bardzo ważnym elementem naszej tkanki łącznej, jest głównym składnikiem ścięgien. Jest on odpowiedzialny za sprężystość, jędrność i nawilżenie naszej skóry.

Nutrikosmetyk otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym opakowaniu w postaci tabletek musujących.

Już po kilku tygodniach suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Była miękka, delikatna, jędrna. Dostrzegłam także pozytywny wpływ suplementu na włosy – są bardziej sprężyste, elastyczne, mniej łamliwe.

Cudowne jest w tym suplemencie to, że ma też dobry skład. Warto wprowadzać kolagen do swojej diety.

# współpraca barterowa