Kapelusze przeciwsłoneczne ALESZALE

Wybierając się na swój wyczekiwany urlop warto nie tylko zabrać ze sobą dobre filtry ochronne ale także ochronne nakrycia na głowę. Część z nich stanowi świetne i bardzo praktyczne uzupełnienie letniego wypoczynku, a inne pozostają estetycznym dodatkiem, ale jakże potrzebnym dla dobrego samopoczucia. W dzisiejszym wpisie o kapeluszach ochronnych dla kobiet z AleSzale.
Damski Letni Kapelusz Słomkowy z Dużym Rondem – Beżowy

https://aleszale.pl/p/damski-letni-kapelusz-slomkowy-z-duzym-rondem-bezowy/?_gl=1*q3vw2l*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMIhLv2msnvhQMV_QSiAx1JnAwaEAAYAiAAEgJiFPD_BwE

 

Damski Letni Słomkowy Kapelusz Falowany – Brązowy

https://aleszale.pl/p/damski-letni-slomkowy-kapelusz-falowany-brazowy/?_gl=1*1cks6mo*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMIhLv2msnvhQMV_QSiAx1JnAwaEAAYAiAAEgJiFPD_BwE

Kapelusz damski zachwycił mnie przede wszystkim swoją lekkością. Jest wręcz niewyczuwalny na głowie, przez to świetnie sprawdza się nie tylko na plaży, ale na co dzień podczas wielogodzinnych spacerów, wycieczek czy podczas zwykłego wypoczynku w ogrodzie.

Plusem jest odpowiednio szerokie rondo, co pozwala na wygodne korzystania z kapelusza na co dzień, nie tylko na plażę.

Kapelusz doskonale chroni głowę przed przegrzaniem słoneczny, co więcej nie powoduję także pocenia się głowy. Ochrania także oczy i skórę twarzy, co jest dodatkowym plusem w walce z promieniowaniem UV.

Polecam!

#współpraca barterowa