NOiR – Biżuteria jako Źródło Tajemniczej Elegancji

Zapraszam dzisiaj do świata biżuterii NOIR. To świat niezwykłej tajemniczej elegancji, gdzie kamienie naturalne i szlachetne łączą się, tworząc nową historię. To miejsce, gdzie kamienie stają się nie tylko biżuterią, lecz również amuletami, dającymi nadzieję w chwilach zwątpienia.

https://noir-store.pl/

Tak producent mówi o swojej biżuterii:

“Każda kolekcja jest odzwierciedleniem momentów jej życia. Przeżyciami, które tkwią w samym sercu NOiR. Historie kamieni naturalnych splatają się z jej własnymi upadkami. To opowieść o niezłomnej wierze w moc kamieni, która stała się fundamentem jej wewnętrznej siły i odrodzenia. W zasobach jej ducha widnieją kamienie, które odbijają ich niezwykłe piękno, a jednocześnie przypominają o nadziei i ukojeniu.

Zaprojektowana przez nią biżuteria jest odzwierciedleniem jej wiary w to, że jutro będzie lepiej, jednak trzeba do tego jutra dożyć. Kiedy otaczają ją demony, zamyka się w swojej pracowni aby odnaleźć ukojenie w magii kamieni. Każda kolekcja jest jak kropla nadziei w chwili zwątpienia, jest mierzeniem się z własnymi sprzecznościami i ludźmi, którzy pojawiali się w jej życiu na różnym etapie. Czasami po to aby ją podnieść, czasami żeby ją złamać. Czasami pojawiali się na chwilę, aby jak niewidzialne anioły pomóc jej przetrwać, gdy codzienność stawała się nie do zniesienia”.

W ofercie biżuterii NOIR znajdziemy piękne kolekcje Połamane Kredki i Wieczna Przyjaźń, które zachwyciły mnie swoją kolorystyką. Są stworzone na lato!

 

POŁAMANE KREDKI

“Zanurz się w świecie kolorów i wyraź siebie z kolekcją Połamane Kredki – wyjątkową linią biżuterii damskiej, która łączy w sobie finezyjny design z symboliką kreatywności i wolnego ducha. Kolorowy agat tworzy niepowtarzalne kompozycje, które zachwycają swoją oryginalnością i bogactwem barw.”

Kolekcja Połamane Kredki ozdobiona jest majestatycznym agatem, kóry jest nie tylko olśniewającą ozdobą, ale także symbolem wewnętrznej siły i stabilności. Agat, doceniany za swoje właściwości ochronne, wspiera zarówno fizyczne, jak i duchowe aspekty zdrowia, wzmacniając harmonię emocjonalną. Paleta barw tego kamienia, od głębokich zieleni po subtelne błękity, może być źródłem inspiracji i pobudzać wyobraźnię.

BRANSOLETKA POŁAMANE KREDKI – KOLOROWY AGAT

https://noir-store.pl/pl/p/Bransoletka-Polamane-Kredki-kolorowy-agat/78

NASZYJNIK POŁAMANE KREDKI – KOLOROWY AGAT

 

 

https://noir-store.pl/pl/p/Naszyjnik-Polamane-Kredki-kolorowy-agat/79

KOLCZYKI POŁAMANE KREDKI – AGAT

https://noir-store.pl/pl/p/Kolczyki-Polamane-Kredki-agat-/80

 

Kolekcja Połamane Kredki jest zachwycająca i wręcz trudno oddać niej niesamowitość i piękno na zdjęciu. Według twórcy kolekcja skierowana jest do osób, które potrzebują wsparcia w dążeniu do swoich celów i odkrywaniu własnego potencjału. Można powiedzieć, że kolekcja skierowana dla każdego z nas bo motywacja do spełniania własnych marzeń, celów to coś co dodaje nam sił i energii w życiu. Kiedy patrzę na kolekcję Połamane Kredki to tak, jakbym patrzyła w swoją przyszłość, swoje nadzieję, myślę wtedy że wszystko co najlepsze przede mną.

Kolekcja Połamane Kredki zachwyca mnie wyjątkowością. Ta biżuteria zwraca uwagę otoczenia. Kolorowe kamienie w postaci agatu zielonego, niebieskiego, fioletowego i różowego dodają blasku twarzy, rozpromieniają. Ta biżuteria odmładza! Nie sądziłam, że kolorowa biżuteria może tak pięknie pasować mojemu stylowi, podkreślać urok, kobiecość, moją siłę.

Biżuteria wykonana jest też z niezwykłą starannością. Kamienie są pięknie szlifowane, biżuteria nie uczula, jest lekka. Nosi się ją idealnie nie tylko na co dzień, ale także na specjalne okazje. Polecam!

WIECZNA PRZYJAŹŃ

“Wieczna Przyjaźń to kolekcja symbolizująca jeden z najcenniejszych darów, jaki możemy otrzymać – przyjaźń. To również wyraz wdzięczności za życzliwość i serdeczność, które otaczają nas przez całe życie”.

 

BRANSOLETKA WIECZNA PRZYJAŹŃ – KOLOROWY TURMALIN

https://noir-store.pl/pl/p/Bransoletka-Wieczna-Przyjazn-kolorowy-turmalin/63

 

NASZYJNIK WIECZNA PRZYJAŹŃ – KOLOROWY TURMALIN

 

https://noir-store.pl/pl/p/Naszyjnik-Wieczna-Przyjazn-kolorowy-turmalin/62

KOLCZYKI WIECZNA PRZYJAŹŃ – KOLOROWY TURMALIN

https://noir-store.pl/pl/p/Kolczyki-Wieczna-Przyjazn-kolorowy-turmalin/61

Kolekcja Wieczna Przyjaźń to magiczna kapsuła czasu, przechowująca najpiękniejsze chwile wiecznej przyjaźni. Prawdziwa przyjaźń jest jak kolorowy agat – bogata, różnorodna i niezwykle cenna. Każdy detal bransoletek, naszyjników i kolczyków z tej serii opowiada historię wspólnych działań, marzeń i wzajemnego wsparcia.

Kolekcja Wieczna Przyjaźń łączy według mnie symbole solidności, zaufania z bardziej finezyjną, romantyczną wersją drobnych kolorowych kamieni.  Przepięknie prezentuje się kolorowy agat na delikatnym cienkim łańcuszku. Kamień jest wzbogacony maleńkimi pozłacanymi kuleczkami, co dodaje dodatkowo eleganckiego wyglądu tej kolekcji. Podwójny naszyjnik łączony z przodu złoconym medalionem wygląda fenomenalnie.

Ta kolekcja niesamowicie oddaje mój styl, jest kobieca, delikatna, taka zwiewna, barwna.  Uwielbiam nosić ją szczególnie teraz na lato. Symbolizuje moim zdaniem także to by chwytać każdy dzień, cieszyć się codziennymi zwykłymi chwilami.

Jestem zachwycona biżuterią NOIR, to jak małe dzieła sztuki, moje talizmany. POLECAM!

# współpraca barterowa