Biała Perła – unikalne rozwiązania w trosce o białe zęby

Filozofia biała perła® to -wyjątkowe produkty dbające o zdrowe, mocne białe zęby oraz higienę jamy ustnej poprzez wykorzystanie unikatowych i nowoczesnych rozwiązań łączących formuły enzymatyczne ze składnikami inspirowanymi naturą.
 https://bialaperla.com.pl/

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

Zestaw do wybielania w domu :system 10 dni

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/system-10-dni

  • Usuwa codzienne przebarwienia szkliwa zębów spowodowane jedzeniem, napojami lub paleniem papierosów.
  • Pozwala osiągnąć efekt jaśniejszych i bielszych zębów, który utrzymuje się przez około kilka miesięcy. Kuracja wybielająca trwa 10 dni, a widoczny efekt można zaobserwować po 5 dniach.
  • Bezpieczna dla dziąseł i zębów, testowana klinicznie.

 

Składniki aktywne i ich działanie

  • Enzym (oksydaza glukozowa) – enzymatyczne wybielanie zewnętrznych przebarwień na szkliwie zębów
  • Chloryn sodu + kwas cytrynowy – dwufazowe wybielanie zębów, połączenie, które usuwa głębsze przebarwienia ze szkliwa zębów

Potrzebowałam lekkiego wybielenia zębów w zaciszu domowym, a że produkty Biała Perła cenię od wielu lat, postanowiłam sięgnąć po ten system wybielający . Zauważyłam, że podczas pierwszych zastosowań produktu zęby były lekko nadwrażliwe, wtedy skracałam czas trzymania nakładek na zębach do 15 minut.

Po pierwszych  2-3 użyciach zauważyłam, że zęby wyglądały na bielsze, także zaczęły mieć ładny połysk. Wielkim plusem jest dołączenie przez producenta płynu do płukania, który regeneruje dziąsła i chroni przed ich wrażliwością. Dlatego też uważam, że jest to skuteczny produkt do efektywnego wybielania w zaciszu domowym.

Wybielająca pasta do zębów WHITE BOOST

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/wybielajaca-pasta-do-zebow-white-boost

Extra wybielająca pasta do zębów z perłowymi kryształkami, usuwa plamy z zębów i nadaje im perłowy połysk. Substancje aktywne PAP i kryształy pereł delikatnie usuwają z zębów wyraźniejsze i starsze przebarwienia. Efekt wybielania widoczny jest już po kilku zastosowaniach pasty!

Bardzo dobra, solidna pasta wybielająca, której używam tylko wieczorem i na zmianę ze zwykłymi ziołowymi pastami do zębów. Ta pasta wyraźnie wybiela zęby. Mam wrażenie solidnie oczyszczonych zębów, szkliwo jest gładkie, połyskujace.

Pasta do zębów bez fluoru :mint

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/mint

Jest to jak dotąd moja ulubiona pasta w ofercie Białej Perły. Lubię ją za to, że jest dedykowana dla osób mających problem z problemami z dziąsłami. Pasta ma piękny zapach, dobrze usuwa osad z kawy, herbaty, a przy tym jest delikatna dla dziąseł. Polecam! 

# współpraca barterowa