Pasieka Rodzinna – polski miód z rodzinnej pasieki.

Miód jest ceniony od wielu lat ze względu na swoje właściwości zdrowotne i smakowe. Można powiedzieć, że coraz częściej w dzisiejszych czasach doceniamy ten słodki produkt spożywczy wytwarzany przez pszczoły. Lubimy wracać do natury, starych receptur, tak aby w sposób tradycyjny zadbać o nasze zdrowie i samopoczucie. Jednak warto aby sięgać po miody pochodzące ze sprawdzonych pasiek, gdzie zachowane są procesy pozyskiwania miodu w sposób nie zabierających cennych jego właściwości.

Zapraszam dziś do poznania miodów z Pasieki Rodzinnej!

https://pasieka-rodzinna.pl/

W naszym sklepie znajdziecie wyłącznie polski miód, pochodzący głównie z naszej rodzinnej pasieki. Nie sprzedajemy miodów importowanych, ponieważ wierzymy w jakość i wyjątkowość naszych rodzimych produktów. Ule zlokalizowane są w jednym z najczystszych obszarów w Polsce – pośród podkarpackich lasów, z dala od przemysłu i dużego ruchu samochodowego. Dzięki temu możemy pozyskiwać miód o najwyższej jakości, wolny od zanieczyszczeń. 

 

Miód gryczany 240g

https://pasieka-rodzinna.pl/pl/p/Miod-gryczany-240g/30

Miód gryczany to absolutnie mój faworyt.  Działa na mnie bardzo wzmacniająco, jest zdecydowanie lepszą opcją na dodanie sobie energii niż batonik, czy ciastko. Świetnie smakuje z rana dodany do porannej kawy. Kiedy czuję wyczerpanie fizyczne, czy psychiczne wystarczy łyżeczka miodu aby lepiej się poczuć.

Miód akacjowy 240g

https://pasieka-rodzinna.pl/pl/p/Miod-akacjowy-240g/105

Miód akacjowy króluje w mojej kuchni od zawsze. Szczególnie lubię go spożywać rano, na śniadania, najczęściej do musli. Doskonale dodaje mi energii na cały dzień. Miód akacjowy  jest niezwykle smaczny, aromatyczny, jeden z lepszych, jakie miałam okazję stosować.

Miód faceliowy

https://pasieka-rodzinna.pl/pl/p/Miod-faceliowy-240g/103

Miód faceliowy posiada wyśmienity oryginalny posmak kwaskowy. Uwielbiałam dodawać go także do lekkiego posłodzenia kawy, uważam, że w tej roli jest niezastąpiony, bo nie zmienia smaku kawy, a jest znacznie zdrowszy niż popularny cukier czy słodziki.

Miód lipowy 240g

https://pasieka-rodzinna.pl/pl/p/Miod-lipowy-240g/106

Najbardziej popularny miód lipowy w wydaniu Pasieki Rodzinnej jest wyjątkowo smaczny. Dodaję go do herbaty, ale szczególnie sprawdza się do picia na czczo z cytryną. Ma swój przyjemny delikatny smak i jest to rodzaj miodu, który lubię wykorzystywać w kosmetyce do domowych maseczek.

Miód wielokwiatowy posiada właściwości przeciw przeziębieniu ale także świetnie wspomaga regeneracje organizmu.  Polecam dla wzmocnienia organizmu, dodania energii.

# współpraca barterowa