BARBIELLE – unikalne i wygodne torby dla każdej kobiety

Torebki i biżuteria to dodatki w stylizacji kobiecej, które potrafią wiele zmienić w naszym wyglądzie. Jednak ważne, aby szczególnie torby były użytkowe w noszeniu.

“Barbielle to marka dla kobiet w każdym wieku, które świadomie wykorzystują swoje talenty i mają odwagę zdobywać nowe umiejętności. Przyjmują to, co świat im oferuje i pokazują, kim naprawdę są.

Barbielle to również marka dla nastolatek, które mają w sobie ciekawość świata i wierzą, że mogą wyrażać siebie poprzez modę”.

https://barbielle.pl/

 

Zapraszam do przeglądu biżuterii i toreb Barbielle – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

 

Bransoletka z elementami malachitu

Bransoletka w kolorach matki natury. Wyraziste kulki malachitu przedzielone szmaragdami w odcieniach mięty, brązu i grafitu na czarnym sznurku nylonowym. Kolor miętowy i seledyn to kolory wody przepływającej przez skały wapienne.

https://barbielle.pl/bransoletka-z-malachitow-i-szmaragdow/

Bransoletka jest przepiękna. Przede wszystkim urzekają wyraziste duże zielone kulki malachitu, które nadają biżuterii niebywałego uroku. Szmaragdowe kulki w delikatniejszych stonowanych barwach ziemi stanowią piękne tło dla królewskiego malachitu. Bransoletka posiada w sobie dużo szyku, elegancji i gracji.

Torba z dzianiny dystansowej na plecionych rączkach

 

https://barbielle.pl/torba-z-dzianiny-dystansowej-na-plecionych-raczkach/

Torba jest niezwykle piękna i funkcjonalna. To także mój faworyt, jeśli chodzi o torby Barbielle. Torby bardziej praktycznej, przyjaznej na co dzień, komfortowej, a przy tym eleganckiej, klasycznej nie mogłam sobie wyobrazić. Pomieści wszystko, książki, kosmetyki, można ją wziąć na krótki wyjazd. A jednocześnie nie jest jakaś ogromna, nadal poręczna, na co dzień, na zakuoy, do pracy.

Torba jest otwarta, a wewnątrz posiada bezpieczną kieszeń zamykaną na zamek.

Torba jest idealna dla osób, które dużo poruszają się piszę, bo odciąża plecy. Szerokie rączki torby plecione z 9 sznurków odciążą twój kręgosłup.

Torba jest bardzo lekka.  Z zewnątrz wykonana jest ze sprężystej, lekkiej i wytrzymałej tkaniny, która w niewielkim stopniu pochłania wodę. Wodoodporna tkanina wewnątrz torebki zabezpieczy zawartość przed przemoczeniem, więc torba będzie świetna na jesień i deszczową pogodę.
Każda torebka jest ręcznie szyta z ogromną dbałością w pracowni Barbielle:)

 

Dwustronna torba na ramię Kameleon beżowy – brąz

 

https://barbielle.pl/dwustronna-torba-na-ramie-kameleon-bezowy-braz/

 

Torba Kameleon jest uszyta z miękkiej, wodoodpornej tkaniny. Codziennie masz wybór. Ta torba, która odciąża plecy to najlepsza przyjaciółka na długie spacery.
Szerokie rączki torby bardzo dbają o nasze ramiona. Torba jest dwustronna, jaśniejszy odcień jest idealny na sezon wiosenno-letni, a ciemniejszy na jesień i zimę. Torba jest cudowna na zakupy, bo można ją złożyć, włożyć do torebki i mieć przy sobie zawsze w razie potrzeby. Świetnie się u mnie sprawdziła także podczas letnich pikników.

Duża elegancka torba odciążająca plecy

https://barbielle.pl/duza-elegancka-torba-odciazajaca-plecy/

Ta torba Barbielle jest najbardziej elegancka bo rączki torby wykonane są z łańcuszka, który wprowadza element dekoracyjny.

To szykowna torba, która odciąża plecy- marzenie wielu kobiet! Specjalnie zaprojektowana, szeroka wstawka z materiału w środkowej części uchwytów ochroni ramiona.
Z zewnątrz torebka wykonana jest z wytrzymałej tkaniny, która nadaje jej kształt.
Torba jest łatwa do utrzymania w czystości, można prać ją w całości.

Uwielbiam w tym modelu to, że nie musze wybierać pomiędzy elegancją, a wygodą. Torbę można zabrać na wyjście do restauracji, na letnią imprezę. Łańcuszki są bardzo eleganckie, solidne i nie niszczą się.

Polecam!

 

# współpraca barterowa