FARMAPOL – specjalistyczne kremy do pielęgnacji skóry

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne FARMAPOL Sp. z o.o. należy do grona polskich producentów farmaceutycznych. 

To tu wieloletnie doświadczenie połączone jest z najnowszą wiedzą i standardami technologicznymi, dzięki czemu od lat firma z sukcesem funkcjonuje na polskim rynku farmaceutycznym, suplementów diety i kosmetycznym, wspierając zdrowie pacjentów/konsumentów, przyczyniając się do zwiększenia komfortu a tym samym poprawy jakości ich życia.

https://farmapol.pl/

 

Kremy do stóp Podocrem to skuteczne kosmetyki do pielęgnacji stóp, gdzie wartościowy skład daje gwarancję efektywności. Kosmetyki te posiadają bardzo silne działanie regenerujące, zdecydowanie będą idealne dla osób z większymi problemami stóp, jak np pękająca skóra.  Widać wyraźną różnicę w wyglądzie stóp. Przede wszystkim skóra jest miękka, gładka, na stopach szczególnie czuć delikatność. Stopy są nawilżone, nie mam problemów z odstającymi skórkami przy paznokciach. Generalnie czuję, że stopy są jakby ‘zdrowsze’, lżejsze, nie mam żadnych odgnieceń.

Podocrem Deo – Profesjonalny krem zwalczający problem potliwości i przykrego zapachu stóp

https://farmapol.pl/produkty/podocrem-deo/

Podocrem Deo to krem zwalczający problem nadmiernej potliwości oraz przykrego zapachu stóp. Posiada silne właściwości dezodoryzujące i odświeżające. Działa bakteriobójczo oraz hamuje wydzielanie związków lotnych o nieprzyjemnej woni. Dodatkowo pielęgnuje i wygładza skórę stóp. Najlepszy efekt deodoryzujący i pielęgnacyjny uzyskuje się przy regularnym stosowaniu.

Podocrem Care Forte – Profesjonalny krem do intensywnej pielęgnacji skóry Twoich stóp

Podocrem Care Forte to bogaty krem do codziennej pielęgnacji i regeneracji wymagającej skóry stóp. Skuteczny przy skórze bardzo suchej, swędzącej, łuszczącej się i pękającej. Intensywnie nawilża i natłuszcza, kompleksowo odbudowując warstwę lipidową skóry. Krem stanowi najlepszy wybór dla osób o zgrubiałym i rogowaciejącym naskórku u stóp. Przy regularnym stosowaniu stopy stają się gładkie i nawilżone.
Tisane Color Miód Mango pomadka (blister)

https://farmapol.pl/produkty/tisane-color-miod-mango-pomadka-blister/

Odkryj miodowo-ziołowy skarb, który otuli Twoje usta zapachem soczystego mango. Siła natury zamknięta w balsamie Tisane – pełnym nawilżających i odżywiających składników naturalnego pochodzenia. Przenieś się w tropikalny klimat i poczuj owocową gładkość na swoich ustach.

Tisane MIÓD MANGO – egzotyczny rytuał dla Twoich ust o każdej porze roku!

SPF 30 – wysoka ochrona. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu.

Balsam w sztyfcie Tisane to mój ulubiony balsam do pielęgnacji ust na co dzień. Bardzo praktyczny sztyft, idealnie miękka konsystencja balsamu i cudowny zapach sprawiają, że po produkt sięgam z przyjemnością każdego dnia. 

Tisane Dermo – matujący krem do twarzy

https://farmapol.pl/produkty/tisane-dermo-matujacy-krem-do-twarzy/

Dziś oddajemy w Twoje ręce oparty o miodową recepturę krem matujący Tisane Dermo. Krem, dzięki któremu Twoja cera będzie aksamitna w dotyku i nie będzie się świecić. Krem, który sprawi, że od teraz błyszczeć będzie już tylko Twoja osobowość!

Dzięki gęstej, miodowej formule krem matujący Tisane Dermo błyskawicznie natłuszcza skórę, wchłaniając się w nią już po kilku sekundach. Pozostawia na powierzchni gładką, satynową powłoczkę, nadając cerze jednolicie matowy wygląd. Odżywcza moc składników sprawi, że Twoja cera już po 4 tygodniach regularnego stosowania stanie się gładsza.

Krem posiada bardzo lekką, aksamitną konsystencję, która  łatwo rozprowadza się na skórze. Podoba mi się to, że nie pozostawia oleistej, klejącej warstwy na skórze. Regularne używanie sprawiło, że faktycznie skóra stała się bardziej jędrna w dotyku. Widzę to szczególnie po tym, jak skóra ma mniej odgnieceń rano. Jest bardziej sprężysta, na czole, gdzie mam największą mimikę, nie ma efektu jej wiotczenia.

Tisane Dermo – regenerujący krem do rąk

https://farmapol.pl/produkty/tisane-dermo-regenerujacy-krem-do-rak/

Aksamitnie gładkie dłonie dzięki miodowej formule kremu Tisane Dermo!

Zwykło się mawiać, że dłonie są naszą wizytówką, naszym głównym łącznikiem ze światem. Ich kondycja wpływa nie tylko na nasz komfort, ale też na poczucie pewności siebie.

Eksperci Tisane we współpracy z pszczołami opracowali miodową formułę dbającą o doskonały wygląd skóry Twoich dłoni.

Krem do rąk Tisane Dermo nie tylko przynosi natychmiastowe nawilżenie skórze dłoni, ale również długotrwale zmienia jej kondycję, już po 4 tygodniach regularnego stosowania!

Krem nie tylko przepięknie pachnie ale jednocześnie także odżywia skórę, ponieważ jest gęsty, odżywczy. To krem, który pozostawia na skórze przez dłuższy czas warstwę ochronną, stąd moim zdaniem jest stworzony do pielęgnacji skóry suchej na zimę. Polecam!

# współpraca barterowa